energia żarówki

RWE zmienia nazwę na Innogy. Co trzeba wiedzieć?

Na początku lipca informowaliśmy Was, że RWE zmienia swoją nazwę na innogy. Dzisiaj przypominamy o tym fakcie i podkreślamy, co warto wiedzieć o nowej/starej firmie.

RWE już jako innogy!

innogy to nazwa, która ma się odbiorcom kojarzyć z innowacyjnym technologiami - to właśnie im lwią część swojej działalności chce poświęcić byłe już RWE. Oprócz nazwy zmienia się także identyfikacja wizualna firmy – zamiast dominującego koloru niebieskiego, teraz prym będą wiodły: róż, pomarańcz i biel. Na pewno warto to zapamiętać.

innogy-rwe-zmiana

Co się jeszcze zmieni? Otóż prawie wszystkie spółki RWE, poza operatorem, zostaną połączone w jedną. Dystrybutor zmieni jedynie nazwę z RWE Stoen Operator na innogy Stoen Operator.

Czy klienci odczują zmiany?

Jak podkreśla energetyczny gigant, transformacji nie odczują klienci firmy – dotychczasowe warunki handlowe się nie zmienią i NIE TRZEBA BĘDZIE ZAWIERAĆ NOWYCH ANEKSÓW. Jest to bardzo ważna informacja, gdyż może to stanowić pożywkę dla oszustów, ale o tym niżej.

Dane kontaktowe

RWE w związku ze zmianą w Internecie występuje już pod nową nazwą – zmienił się adres na innogy.pl. Ale jeśli wprowadzimy stary adres www, czyli rwe.pl, to zostaniemy przekierowani na nową domenę.

Adres korespondencyjny firmy to:
innogy Polska S.A.
ul. Włodarzewska 68
02-384 Warszawa

Infolinia: 22 821 46 46 – czynna 24/7.

Zmianie nie uległy adresy BOK-ów firmy i znajdują się dokładnie w tych samych miejscach.

Uważajcie na oszustów!

Niestety, takie zmiany często stanowią doskonałe podłoże pod działalność oszustów. Zapewne i w tym przypadku będą chcieli oni wykorzystać niewiedzę wielu dotychczasowych klientów RWE. Dlatego zachowajmy wszelką ostrożność przy kontakcie z przedstawicielami z branży energetycznej. Ostrzeżmy najbliższych, w szczególności osoby starsze oraz przyjaciół i znajomych.

Koniecznie pamiętajcie: zmiana nazwy RWE nie wymaga podpisywania dodatkowych umów, aneksów.

Jeśli macie wątpliwości, to nie podpisujcie żadnych dokumentów – skontaktujcie się najpierw ze sprzedawcą, czyli dawnym RWE.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments