energia żarówki

XX Forum Termomodernizacja 2021 - już 6 października!

W imieniu Zrzeszenia Audytorów Energetycznych, z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału i śledzenia przebiegu wydarzenia XX Forum Termomodernizacja 2021, które odbędzie się w Warszawie, 6 października 2021 r. w budynku Tower-Service, zlokalizowanym pod adresem: ul. Tytusa Chałubińskiego 8.

Co będzie tematem wydarzenia XX Forum Termomodernizacja?

XX Forum Termomodernizacja

Tematem przewodnim tegorocznego, XX Forum Termomodernizacja będzie „Strategia Termomodernizacji Budynków”. Organizator, czyli Zrzeszenie Audytorów Energetycznych (ZOE) kolejny, dwudziesty raz zbiera w jednym miejscu reprezentantów świata nauki i biznesu, polityki, gospodarki oraz audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i opinii na temat innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie czy nowych trendów w energetyce oraz szukanie rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

Koszt udziału w wydarzeniu

To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość skonfrontować teorię z praktyką, rozbudować swoją wiedzę oraz nawiązać nowe, interesujące kontakty. Koszt udziału w przedsięwzięciu, dla Członka Zrzeszenia z opłaconymi bieżącymi składkami
wynosi 120 zł. Dla pozostałych osób to koszt 220 zł.

Dla zainteresowanych udostępniamy formularz zgłoszeniowy i więcej informacji.
Link do poprzednich edycji Forum.

ZAE i Enerad.pl zachęcają do udziału!

Nasz serwis, enerad.pl z dumą i radością informuje, że zyskał tytuł Patrona Medialnego wydarzenia XX Forum Termomodernizacja. Enerad.pl wraz z organizatorem, Zrzeszeniem Audytorów Energetycznych, zachęca do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematem. To niepowtarzalna okazja do zdobycia nowych, ciekawych informacji.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments