Tani prąd? Najtańszy prąd! Sprawdź najniższe ceny prądu!

4.83 /5
(Ocen: 12)

Tani prąd to nie oksymoron, cały czas mamy możliwość obniżenia naszych rachunków za prąd w domu lub firmie! Jak? Wystarczy rozważyć zmianę taryfy, sprzedawcy czy oferty. Specjalnie dla Was prezentujemy w tym miejscu po 3 najtańsze oferty prądu dla domu i firmy, które możecie porównać w naszej porównywarce cen energii elektrycznej.

Tani prąd dla domu i firmy – na co zwrócić uwagę?

Zmiana sprzedawcy prądu, taryfy czy oferty powinna być przemyślaną decyzją. Zawsze musimy pamiętać o indywidualnym dopasowaniu taryfy czy oferty do naszych potrzeb – w ten sposób uzyskamy najwyższe oszczędności!

Cena prądu i nie tylko

Jeśli zależy nam tylko na jak najniższych rachunkach za prąd, to przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów:

Wszystkie powyższe kwoty powinny być jak najniższe lub nie powinno ich być (dotyczy to głównie opłat dodatkowych).

Optymalna taryfa prądu

Pamiętajmy też, że na wysokość naszej faktury ma również wpływ taryfa, z której korzystamy. Jeśli jest niedopasowana do naszego dobowego zużycia, to może to podnosić nasze koszty energii elektrycznej. Jak wybrać optymalną? Wskazówki znajdziecie:

Jak jeszcze mieć tani prąd?

Tani prąd można mieć wykorzystując dostępne dzisiaj możliwości technologiczne. Dobrym rozwiązaniem naszej bolączki rachunkowej, może być fotowoltaika, czyli produkcja energii elektrycznej ze słońca. Z pomocą z jednej firm z naszego rankingu firm fotowoltaicznych możecie mieć niższe faktury nawet o kilkadziesiąt procent!

Najtańszy prąd na rynku? Poznajcie oferty najtańszych sprzedawców prądu!

Na tej stronie naszego serwisu przedstawiamy Wam zestawienie po 3 najtańszych ofert prądu dla domu i firmy z taryf jednostrefowych. Z nami dowiesz się jaki sprzedawca proponuje najniższe stawki za prąd – energię czynną. A jeśli chcecie poznać innych, tanich sprzedawców prądu, to zajrzyjcie do naszej porównywarki cen prądu.

Tani prąd dla domu – taryfy G11

Prąd z Serwisantem 24h
Cena (całodobowo)
0,3547
zł/kWh
Opłata handlowa
18,50
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Oferta rabat nie mniej niż 5% na 24 miesiące. Produkt skierowany tylko dla klientów Tauron Dystrybucja.

ENERGIA+ Fachowiec
Cena (całodobowo)
0,3598
zł/kWh
Opłata handlowa
14,31
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Prezentowana oferta to Wariant III na 3 lata z kompleksową pomocą fachowców oraz efakturą.

Przyszłość bez awarii
Cena (całodobowo)
0,3667
zł/kWh
Opłata handlowa
14,22
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Oferta Kompleksowa, Wariant 1 – dostępna tylko dla klientów PGE Dystrybucja.

Powyższe ceny prądu dla domu to wartości brutto.

Tani prąd dla firmy – taryfy C11

Prąd dla firmy
Cena (całodobowo)
0,5390
zł/kWh
Opłata handlowa
15
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Propozycja Fortum to zabezpieczenie stałej ceny w pierwszych 3 miesiącach, a następnie rozliczanie energii elektrycznej po bieżących cenach rynkowych. Oznacza to możliwość czerpania korzyści z kupowania energii w cenach hurtowych tak jak największe firmy – wszelkie szczegóły przekaże doradca. Umowę podpiszecie bez wychodzenia z domu - w 100% online. Brak ukrytych opłat, wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy wykonuje Fortum.

Zielona na Start
Cena (całodobowo)
0,6090
zł/kWh
Opłata handlowa
9
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Gwarancja ceny przez cały okres trwania umowy - 24 miesiące. Energia wyłącznie z polskich źródeł odnawialnych, głównie z OZE Polenergia - wsparcie rozwoju polskiego systemu OZE. Gwarancja czystości energii - ślad węglowy (Carbon Footprint) = 0. Wszelkie formalności Polenergia załatwia za Klienta, faktura i umowa online.

Stała cena energii
Cena (całodobowo)
0,64198
zł/kWh
Opłata handlowa
4
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Zielona energia elektryczna, wyłącznie z odnawialnych źródeł. Umowa w 100% online – w EWE formalności załatwisz prosto i wygodnie. Gwarancja stałej ceny przez cały okres umowny. Przejrzyste zapisy umowne. Stabilny Partner dla Twojego biznesu – ponad 21 lat na rynku energii.

Powyższe ceny prądu dla firmy to wartości netto.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments