Tani prąd? Najtańszy prąd! Sprawdź najniższe ceny prądu!

4.83 /5
(Ocen: 12)

Tani prąd to nie oksymoron, cały czas mamy możliwość obniżenia naszych rachunków za prąd w domu lub firmie! Jak? Wystarczy rozważyć zmianę taryfy, sprzedawcy czy oferty. Specjalnie dla Was prezentujemy w tym miejscu po 3 najtańsze oferty prądu dla domu i firmy, które możecie porównać w naszej porównywarce cen energii elektrycznej.

Tani prąd dla domu i firmy – na co zwrócić uwagę?

Zmiana sprzedawcy prądu, taryfy czy oferty powinna być przemyślaną decyzją. Zawsze musimy pamiętać o indywidualnym dopasowaniu taryfy czy oferty do naszych potrzeb – w ten sposób uzyskamy najwyższe oszczędności!

Cena prądu i nie tylko

Jeśli zależy nam tylko na jak najniższych rachunkach za prąd, to przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów:

Wszystkie powyższe kwoty powinny być jak najniższe lub nie powinno ich być (dotyczy to głównie opłat dodatkowych).

Optymalna taryfa prądu

Pamiętajmy też, że na wysokość naszej faktury ma również wpływ taryfa, z której korzystamy. Jeśli jest niedopasowana do naszego dobowego zużycia, to może to podnosić nasze koszty energii elektrycznej. Jak wybrać optymalną? Wskazówki znajdziecie:

Jak jeszcze mieć tani prąd?

Tani prąd można mieć wykorzystując dostępne dzisiaj możliwości technologiczne. Dobrym rozwiązaniem naszej bolączki rachunkowej, może być fotowoltaika, czyli produkcja energii elektrycznej ze słońca. Z pomocą z jednej firm z naszego rankingu firm fotowoltaicznych możecie mieć niższe faktury nawet o kilkadziesiąt procent!

Najtańszy prąd na rynku? Poznajcie oferty najtańszych sprzedawców prądu!

Na tej stronie naszego serwisu przedstawiamy Wam zestawienie po 3 najtańszych ofert prądu dla domu i firmy z taryf jednostrefowych. Z nami dowiesz się jaki sprzedawca proponuje najniższe stawki za prąd – energię czynną. A jeśli chcecie poznać innych, tanich sprzedawców prądu, to zajrzyjcie do naszej porównywarki cen prądu.

Tani prąd dla domu – taryfy G11

Prąd z Serwisantem 24h
Cena (całodobowo)
0,3547
zł/kWh
Opłata handlowa
18,50
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Oferta rabat nie mniej niż 5% na 24 miesiące. Produkt skierowany tylko dla klientów Tauron Dystrybucja.

ENERGIA+ Fachowiec
Cena (całodobowo)
0,3598
zł/kWh
Opłata handlowa
14,31
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Prezentowana oferta to Wariant III na 3 lata z kompleksową pomocą fachowców oraz efakturą.

Przyszłość bez awarii
Cena (całodobowo)
0,3667
zł/kWh
Opłata handlowa
14,22
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Oferta Kompleksowa, Wariant 1 – dostępna tylko dla klientów PGE Dystrybucja.

Powyższe ceny prądu dla domu to wartości brutto.

Tani prąd dla firmy – taryfy C11

Dubeltówka
Cena (całodobowo)
0,4430
zł/kWh
Opłata handlowa
9
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Cena dotyczy oferty na 12 miesięcy, w pakiecie z gazem ziemnym. Zielona energia elektryczna, wyłącznie z odnawialnych źródeł. Umowa w 100% online – w EWE formalności załatwisz prosto i wygodnie. Gwarancja stałej ceny przez cały okres umowny. Przejrzyste zapisy umowne.

Prąd w ofercie Online
Cena (całodobowo)
0,4730
zł/kWh
Opłata handlowa
9
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Fortum oferuje stałe ceny nawet do 48 miesięcy, Po kliknięciu w przycisk „sprawdź ofertę sprzedawcy” i wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Wami doradca, który zaproponuje rozwiązania dedykowane do potrzeb Waszej firmy. Umowę podpiszecie bez wychodzenia z domu - w 100% online. Brak ukrytych opłat, wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy wykonuje Fortum.

Prąd dla firmy
Cena (całodobowo)
0,5050
zł/kWh
Opłata handlowa
5
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Korzystając z oferty Respect Energy zyskujesz 100% zielonej energii - chronisz środowisko i redukujesz produkcję C02. Oferujemy możliwość zawarcia umowy 5 letniej ze stałą gwarantowaną ceną oraz szybką formę umowy online - szczegóły podczas rozmowy telefonicznej.

Powyższe ceny prądu dla firmy to wartości netto.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments