Najtańszy prąd – Tani prąd dla domu i firmy

Tani prąd to nie oksymoron, cały czas mamy możliwość obniżenia naszych rachunków za prąd w domu lub firmie! Jak? Wystarczy rozważyć zmianę taryfy, sprzedawcy czy oferty. Specjalnie dla Was prezentujemy w tym miejscu po 3 najtańsze oferty prądu dla domu i firmy, które możecie porównać w naszej porównywarce cen energii elektrycznej.

Szukasz zaufanego wykonawcy? Z nami go znajdziesz!
Sprawdź oferty

Tani prąd dla domu i firmy – na co zwrócić uwagę?

Zmiana sprzedawcy prądu, taryfy czy oferty powinna być przemyślaną decyzją. Zawsze musimy pamiętać o indywidualnym dopasowaniu taryfy czy oferty do naszych potrzeb – w ten sposób uzyskamy najwyższe oszczędności!

Cena prądu i nie tylko

Jeśli zależy nam tylko na jak najniższych rachunkach za prąd, to przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów:

Wszystkie powyższe kwoty powinny być jak najniższe lub nie powinno ich być (dotyczy to głównie opłat dodatkowych).

Optymalna taryfa prądu

Pamiętajmy też, że na wysokość naszej faktury ma również wpływ taryfa, z której korzystamy. Jeśli jest niedopasowana do naszego dobowego zużycia, to może to podnosić nasze koszty energii elektrycznej. Jak wybrać optymalną? Wskazówki znajdziecie:

Jak jeszcze mieć tani prąd?

Tani prąd można mieć wykorzystując dostępne dzisiaj możliwości technologiczne. Dobrym rozwiązaniem naszej bolączki rachunkowej, może być fotowoltaika, czyli produkcja energii elektrycznej ze słońca. Z pomocą jednej firm z naszego rankingu firm fotowoltaicznych możecie mieć niższe faktury nawet o kilkadziesiąt procent!

Najtańszy prąd na rynku? Poznajcie oferty najtańszych sprzedawców prądu!

Na tej stronie naszego serwisu przedstawiamy Wam zestawienie po 3 najtańszych ofert prądu dla domu i firmy z taryf jednostrefowych. Z nami dowiesz się jaki sprzedawca proponuje najniższe stawki za prąd – energię czynną. A jeśli chcecie poznać innych, tanich sprzedawców prądu, to zajrzyjcie do naszej porównywarki cen prądu.

Tani prąd dla domu – taryfy G11

Prąd dla domu
Cena (całodobowo)
0,5092*
zł/kWh
Opłata handlowa
5,29
Opłaty dodatkowe
24,70

Informacje dodatkowe: Informacje dodatkowe: Fortum dla domu to przejrzyste ceny energii elektrycznej. Przez cały czas trwania umowy wiesz ile zapłacisz. Dodatkowo, dla osób ceniących wygodę i bezpieczeństwo oferujemy prąd z pakietem napraw oraz wakacje od płatności. Hydraulik, elektryk, ślusarz... i wielu innych specjalistów. Skorzystaj z wydłużonego terminu płatności nawet o 14 dni. Po podpisaniu umowy, wszelkie formalności ograniczamy do minimum. To wszystko w jednej usłudze Fortum Power Smart.

*Cena obowiązująca do 30.06.2024 roku. Cena maksymalna po przekroczeniu limitu to 0,8585 zł brutto /kWh dla każdej grupy i strefy w 2024 r.

Podstawowa
Cena (całodobowo)
0,5081
zł/kWh
Opłata handlowa
0
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Taryfa urzędowa - z zamrożeniem ceny prądu. Do 30.06.2024 r.

Komfortowa
Cena (całodobowo)
0,5092
zł/kWh
Opłata handlowa
0
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Taryfa podstawowa - z zamrożeniem ceny prądu. Do 30.06.2024 r.

Powyższe ceny prądu dla domu to wartości brutto.

Tani prąd dla firmy – taryfy C11

Prąd dla firmy
Cena (całodobowo)
Bieżąca wycena giełdowa
zł/kWh
Opłata handlowa
29
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Cena maksymalna - 0,6930 zł/kWh do 30.06.2024 r.
Powyższe warunki dotyczą sprzedaży energii elektrycznej na bazie zmiennych stawek giełdowych. Umowa nawet na 5 lat. Możliwość przejścia w każdym momencie na rozliczenie po stałej stawce. Po przejściu na stronę Axpo zostaw dane do kontaktu. Umowę podpiszesz online bez wychodzenia z domu. Formalności załatwi bezpłatnie w Twoim imieniu Axpo. Zieloną energię otrzymasz w standardzie i bez dodatkowych opłat.

Prąd dla firmy
Cena (całodobowo)
Średnia cena hurtowa
zł/kWh
Opłata handlowa
15
Opłaty dodatkowe
brak

Informacje dodatkowe: Cena maksymalna - 0,6930 zł/kWh do 30.06.2024 r.
Rozliczanie energii elektrycznej po bieżących cenach rynkowych. Oznacza to możliwość czerpania korzyści z kupowania energii w cenach hurtowych tak jak największe firmy – wszelkie szczegóły przekaże doradca. Umowę podpiszecie bez wychodzenia z domu - w 100% online. Brak ukrytych opłat, wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy wykonuje Fortum.

Powyższe ceny prądu dla firmy to wartości netto.

Szukasz zaufanego wykonawcy? Z nami go znajdziesz!
Sprawdź oferty