Portal Przyłączeniowy dla klientów firmy Enea Operator

0 /5
(Ocen: 0)

enea-logo-profile-newCoraz więcej spraw możemy załatwić za pomocą Internetu. Możliwości związane z wirtualnymi rozwiązaniami zauważyli również dystrybutorzy i sprzedawcy energii. Do grona firm stawiających na innowacje dołączyła właśnie Enea Operator, która oddała w ręce użytkowników Portal Przyłączeniowy. Co, dzięki niemu możemy załatwić?

Portal został uruchomiony w czerwcu i użytkownicy za jego pomocą mogązłożyć wnioski o np.

  • zwiększenie mocy;
  • określenie warunków przyłączenia;
  • przyłączenie mikroinstalacji;
  • rozdział instalacji dla obiektów.

Ponadto, serwis umożliwia zmianę podstawowych danych, czy sprawdzenie wysokości faktury z tytułu opłaty przyłączeniowej.

Jak działa Portal Przyłączeniowy Enea Operator?

Nie da się ukryć, że Portal Przyłączeniowy Enea Operator to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie czas. Serwis to alternatywa dla klientów, którzy nie chcą tracić długich godzin w biurze obsługi lub wysyłać kompletu dokumentów pocztą.

Screen z Portalu Przyłączeniowego firmy Enea Operator

źródło: przylaczenia.operator.enea.pl

Jak działa portal? By z niego skorzystać wystarczy tylko komputer i dostęp do Internetu – działa on w przeglądarce. Z serwisu można korzystać z dowolnego miejsca, o każdej godzinie doby.

Klient musi uzupełnić wniosek i załączyć odpowiednie dokumenty. Następnie zgłoszenie klienta wraz z załącznikami przekazywane jest automatycznie do systemu dystrybutora. Użytkownicy na bieżąco mogą śledzić zmiany statusu swoich dokumentów.

Mocną stroną systemu jest również to, że przyspieszy on komunikację na linii klient-operator.

Portal działa pod adresem: przylaczenia.operator.enea.pl lub www.operator.enea.pl – zakładka „Przyłączenia do sieci”.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments