Prąd w Orange – kolejny telekom będzie sprzedawał energię?

4.71 /5
(Ocen: 34)

Najprawdopodobniej, drugim po Plusie, sprzedawcą prądu działającym do tej pory na rynku telekomunikacji, będzie Orange. Jak udało się nam ustalić – telekomunikacyjny gigant uzyskał koncesję OEE 3 lutego 2014 roku.

Spis treści – Czego dowiesz się z artykułu?

Prąd od Orange? Chyba tak!

Orange to firma, którą wszyscy kojarzą z sektorem telekomunikacji, jednak podobnie jak Plus, już niedługo może ona zacząć oferować swoim klientom zakup prądu. Na razie udało się nam ustalić tyle, że spółka uzyskała koncesję na obrót energią elektryczną (OEE) już parę miesięcy temu. Jednak do tej pory więcej jest niewiadomych.

orange-oee

W branży telekomunikacyjnej Orange kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – czy będzie również tak z prądem? Na razie nie wiemy, możliwe, że spółka, podobnie jak Plus, na początku zaoferuje swoje usługi tylko jednej grupie odbiorców. Prawda jest taka, że możemy bardzo długo spekulować na temat strategii i warunków sprzedaży, dlatego też najlepiej jest wziąć głęboki oddech i poczekać, aż Orange zaprezentuje szerszej publiczności konkretną ofertę. W enerad.pl będziemy dokładnie śledzić kolejne kroki spółki.

Kolejny sprzedawca prądu to dobry znak

Chociaż nadal niewiele można powiedzieć na tematy oferty Orange, to jeden fakt można przyjąć za pewnik – im więcej sprzedawców prądu na rynku, tym lepiej dla nas odbiorców. Większa konkurencja sprawi, że dostawcy prądu będą musieli rywalizować o klientów – w prostej linii oznacza to niższe ceny za energię i wyższe oszczędności! Czekamy z niecierpliwością na ofertę Orange – na pewno, jak tylko zostanie opublikowana, będziecie mogli ją znaleźć w naszej porównywarce cen prądu, z której pomocą już teraz możecie obniżyć swoje rachunki!

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Kormo
Kormo
30 września 2014 18:31

Już lecę kupować. Jeszcze się nie otrząsnąłem z jednej traumy. http://kormo.pl/orange/