Od jutra kupimy prąd od Plusa

Od jutra kupimy prąd od Plusa

Już jutro Plus rozpoczyna sprzedaż prądu dla odbiorców indywidualnych na terenie całego kraju. Oferta spółki wyróżnia się abonamentowymi pakietami, stałą ceną za prąd oraz prostym rozliczeniem.

Spis treści - Czego dowiesz się z tego artykułu?
  1. Prąd od Plusa - jakie warunki oferty?
  2. Ile zapłacimy za prąd w Plusie?

Prąd od Plusa - jakie warunki oferty?

W listopadzie 2013 roku Plus zadebiutował na rynku energetyki jako sprzedawca prądu dla klientów biznesowych, teraz przyszła pora na odbiorców indywidualnych. Jutro w salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu osoby korzystające z taryfy G będą mogły zmienić swojego dotychczasowego sprzedawcę i zakupić jeden z kilku pakietów abonamentowych spółki. Czym wyróżnia się oferta telekomunikacyjnego giganta?

Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych – Plus proponuje swoje usługi odbiorcom na zasadzie TPA. Z komunikatu spółki dowiadujemy się, że oferta opiera się na rozwiązaniach sprawdzonych i obowiązujących w usługach telekomunikacyjnych. Klienci będą mogli wybrać jeden stały pakiet abonamentowy, który dostępny jest w paczkach kWh – do wyboru są wolumeny od 100 kWh do 2000 kWh. Umowa będzie zawierana na okres 24 miesięcy i w tym czasie klienci mają gwarancję stałej ceny. Abonament naliczany będzie z góry, natomiast okres rozliczeniowy będzie zależał od samego klienta i będzie mógł się on zdecydować na 6 lub 12 miesięcy. Plus stawia także na przejrzyste i jasne zasady – odbiorcy będą otrzymywać jeden rachunek, bez niezrozumiałych wyliczeń. Czyżby ktoś w końcu dostrzegł, że odczytanie faktury za prąd sprawia wielu klientom problem – duży plus dla Plusa!

W przypadku, gdy klient przekroczy wysokość swojego abonamentu, nie zostanie odłączony od usługi i większe zużycie zostanie ujęte w fakturze na następny miesiąc – stawka będzie dokładnie taka sama, jak ta na zawartej umowie, czyli odbiorcę nie spotkają żadne kary. Szczególnie dogodne i ciekawe rozwiązania wprowadzono, kiedy klient nie zużyje całego pakietu. W takim wypadku energia zostanie przeliczona na złotówki i przejdzie na kolejne okresy rozliczeniowe, dzięki którym zostaną pokryte następne zobowiązania lub w formie gotówki albo przelewu nadpłata zostanie oddana odbiorcy. Warto też zaznaczyć, że podobnie jak w usługach telekomunikacyjnych, niewykorzystane pakiety sumują się i przechodzą z miesiąca na miesiąc.

Ile zapłacimy za prąd w Plusie?

Cena za prąd nie będzie zależała od tego, w którym miejscu mieszkamy czy jaki obsługuje nas operator, ale od tego czy korzystamy już z usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu. Podstawowa stawka w taryfie G11 wynosi 0,3137 zł brutto za kWh, natomiast w programie smartDOM – energetyka dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa, wynosi 0,2940 zł brutto. Zważywszy na gwarancję stałej ceny, prostą fakturę i atrakcyjne stawki, oferta Plusa może przyciągnąć całkiem spory odsetek klientów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy oferta Plusa pomoże Wam obniżyć rachunki, to już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki cen prądu.

(źródło: Plus)

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments