HEG – gaz dla domu i firmy od jednego sprzedawcy

4.67 /5
(Ocen: 12)

Jeszcze kilka lat temu informowaliśmy, że na rynku gazu brakuje atrakcyjnych ofert. Jednakże, ku naszemu zadowoleniu, sytuacja ta zaczęła ulegać zmianie. Polacy coraz chętniej zmieniają swojego sprzedawcę, a same firmy stawiają na coraz atrakcyjniejsze oferty, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jedną z firm, której ofercie warto się przyjrzeć, jest Hermes Energy Group S.A., właściciel marki HEG.

HEG – jeden z największych, alternatywnych sprzedawców gazu

W Polsce działa wiele mniejszych i większych podmiotów specjalizujących się w obrocie gazem wysokometanowym. Jednym z najbardziej aktywnych i rozpoznawalnych graczy, działających na tym rynku jest HEG, oparty w 100% na polskim kapitale.

HEG jest członkiem m.in.: Izby Gospodarczej Gazownictwa, czy Towarowej Giełdy Energii S.A. Sprzedawca został wyróżniony licznymi certyfikatami i nagrodami m.in.: Laurem Klienta – Odkrycie 2016, czy Certyfikatem Jakość Roku 2016.

Do tej pory sprzedawca specjalizował się w sprzedaży gazu dla klientów biznesowych – HEG zdobył zaufanie kilku tysięcy przedsiębiorstw. Obecnie firma rozpoczęła również sprzedaż gazu klientom indywidualnym. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej ich ofercie.

Gaz od HEG – jakie warunki?

Firma bardzo mocno podkreśla, że w ofertach sprzedaży gazu dla konsumentów stawia na przejrzyste i jasne warunki w swoich umowach. Decydując się na usługi HEG, nadal będziemy otrzymywać jedną fakturę (za dystrybucję i sprzedaż) – to duży plus. Sprzedawca gazu, zobowiązuje się również do przeprowadzenia wszystkich formalności związanych ze zmianą firmy.

Obecna oferta HEG to nie tylko niższa cena paliwa gazowego (nawet 15% taniej), ale również dodatkowe rabaty i korzyści dla klientów. Firma nagradza konsumentów m.in. za przedłużenie umowy, czy zdecydowanie się na e-fakturę. Warto zatem przyjrzeć się tej ofercie i znaleźć dodatkowe oszczędności w budżecie domowym.

Zmiana sprzedawcy gazu jest bezpłatna i prosta!

Nie da się ukryć, że coraz więcej Polaków szuka alternatywnych ofert gazu. Warto zaznaczyć, że sam proces zmiany sprzedawcy gazu jest bardzo prosty – wystarczy znaleźć odpowiednią ofertę, podpisać umowę i upoważnić nową firmę do przeprowadzenia wszystkich formalności.

Jeśli nie jesteśmy pewni swojego wyboru, czy mamy jakiekolwiek dodatkowe pytania, to w tej sytuacji zawsze warto zwrócić się z zapytaniem do doradcy. Możliwość skorzystania z tego typu konsultacji jest dostępna w ofercie HEG – możemy umówić się z dedykowanym doradcą lub uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania poprzez e-mail.

Niższe rachunki – czy to możliwe?

Pewnie wiele osób zastanawia się, czy gra jest warta świeczki. Otóż nasza odpowiedź brzmi: TAK, warto rozejrzeć się za alternatywną ofertą. Musimy tylko pamiętać, że wysokość naszych oszczędności będzie zależała przede wszystkim od naszego zużycia gazu. W przypadku gospodarstw domowych, w naszym portfelu miesięcznie może zostać od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych. Przy klientach biznesowych oszczędności mogą być znacznie wyższe.

Na rynku pojawia się coraz więcej konkurencyjnych ofert w zakresie sprzedaży gazu. Warto zatem poświęcić trochę czasu i sprawdzić dostępne opcje na rynku. Nie zapomnijmy, tylko żeby przed zawarciem umowy, dokładnie sprawdzić jej treść, ceny gazu, czy opłaty abonamentowe.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Alan Roig
Alan Roig
18 kwietnia 2019 17:57

A gdzie informacja o sprzedazy prądu? To tez mają, taniej od Taurona oczywiście i bez tych idiotycznie wysokich opłat handlowych