odbiorcy gazu

HEG - gaz dla domu i firmy od jednego sprzedawcy

Jeszcze kilka lat temu informowaliśmy, że na rynku gazu brakuje atrakcyjnych ofert. Jednakże, ku naszemu zadowoleniu, sytuacja ta zaczęła ulegać zmianie. Polacy coraz chętniej zmieniają swojego sprzedawcę, a same firmy stawiają na coraz atrakcyjniejsze oferty, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jedną z firm, której ofercie warto się przyjrzeć, jest Hermes Energy Group S.A., właściciel marki HEG.

HEG – jeden z największych, alternatywnych sprzedawców gazu

W Polsce działa wiele mniejszych i większych podmiotów specjalizujących się w obrocie gazem wysokometanowym. Jednym z najbardziej aktywnych i rozpoznawalnych graczy, działających na tym rynku jest HEG, oparty w 100% na polskim kapitale.

HEG jest członkiem m.in.: Izby Gospodarczej Gazownictwa, czy Towarowej Giełdy Energii S.A. Sprzedawca został wyróżniony licznymi certyfikatami i nagrodami m.in.: Laurem Klienta – Odkrycie 2016, czy Certyfikatem Jakość Roku 2016.

Do tej pory sprzedawca specjalizował się w sprzedaży gazu dla klientów biznesowych – HEG zdobył zaufanie kilku tysięcy przedsiębiorstw. Obecnie firma rozpoczęła również sprzedaż gazu klientom indywidualnym. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej ich ofercie.

Gaz od HEG – jakie warunki?

Firma bardzo mocno podkreśla, że w ofertach sprzedaży gazu dla konsumentów stawia na przejrzyste i jasne warunki w swoich umowach. Decydując się na usługi HEG, nadal będziemy otrzymywać jedną fakturę (za dystrybucję i sprzedaż) – to duży plus. Sprzedawca gazu, zobowiązuje się również do przeprowadzenia wszystkich formalności związanych ze zmianą firmy.

Obecna oferta HEG to nie tylko niższa cena paliwa gazowego (nawet 15% taniej), ale również dodatkowe rabaty i korzyści dla klientów. Firma nagradza konsumentów m.in. za przedłużenie umowy, czy zdecydowanie się na e-fakturę. Warto zatem przyjrzeć się tej ofercie i znaleźć dodatkowe oszczędności w budżecie domowym.

Zmiana sprzedawcy gazu jest bezpłatna i prosta!

Nie da się ukryć, że coraz więcej Polaków szuka alternatywnych ofert gazu. Warto zaznaczyć, że sam proces zmiany sprzedawcy gazu jest bardzo prosty – wystarczy znaleźć odpowiednią ofertę, podpisać umowę i upoważnić nową firmę do przeprowadzenia wszystkich formalności.

Jeśli nie jesteśmy pewni swojego wyboru, czy mamy jakiekolwiek dodatkowe pytania, to w tej sytuacji zawsze warto zwrócić się z zapytaniem do doradcy. Możliwość skorzystania z tego typu konsultacji jest dostępna w ofercie HEG – możemy umówić się z dedykowanym doradcą lub uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania poprzez e-mail.

Niższe rachunki – czy to możliwe?

Pewnie wiele osób zastanawia się, czy gra jest warta świeczki. Otóż nasza odpowiedź brzmi: TAK, warto rozejrzeć się za alternatywną ofertą. Musimy tylko pamiętać, że wysokość naszych oszczędności będzie zależała przede wszystkim od naszego zużycia gazu. W przypadku gospodarstw domowych, w naszym portfelu miesięcznie może zostać od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych. Przy klientach biznesowych oszczędności mogą być znacznie wyższe.

Na rynku pojawia się coraz więcej konkurencyjnych ofert w zakresie sprzedaży gazu. Warto zatem poświęcić trochę czasu i sprawdzić dostępne opcje na rynku. Nie zapomnijmy, tylko żeby przed zawarciem umowy, dokładnie sprawdzić jej treść, ceny gazu, czy opłaty abonamentowe.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alan Roig
Alan Roig
2019-04-18 17:57

A gdzie informacja o sprzedazy prądu? To tez mają, taniej od Taurona oczywiście i bez tych idiotycznie wysokich opłat handlowych